Sedmikráska je agentura s dlouhou historií na českém trhu. Působíme na trhu již od roku 2004, což nám umožnilo nasbírat velké množství zkušeností z oblasti svatebního byznysu. Agentura nabízí pronájem luxusní a výjimečné dekorace svatebních a jiných svátečních prostor, dekorace slavnostních rodinných událostí nebo dekorace firemních akcí a večírků.

 

Díky neustálému sledování svatebních trendů a pravidelným stážím v Kanadě, nabízíme dekoraci na špičkové úrovni. Nejlepší zpětnou vazbou jsou pro nás pak klienti, kteří se účastnili na námi dekorovaných nebo organizovaných svatbách jako svatebčané, a nyní se na nás obracejí při plánování vlastní svatby.
 

 

 

Co Vám nabízíme?

DEKORACE
Nabízíme luxusní svatební dekoraci.
Dekorace svatby není jen o květinách a svíčkách. Jde o komplexní sladění interiéru, zvolených barev svatby, jedinečných doplňků, přání a vkusu snoubenců a profesionální péče našeho proškoleného týmu designerů. Jen tak může dojít k dokonalému a nezapomenutelnému výsledku.
Dekorované prostory dokážeme proměnit ve skutečně luxusní a nádherné svatební místo. A to vše vkusně a s požadovaným rozpočtem.

 

Dekorace zahrnuje:

 

1) Především svatební dekorace:

 

 • dekorace svatebních prostor: svatební slavobrána, obřadní stolek, potahy na židle, svatební ulička, květinová dekorace
 • dekorace svatebního hostiny: slavnostní tabule, potahy na židle, dekorace jednotlivých stolů, květinová dekorace, ostatní dekorace interiéru a exteriéru
 • dekorace svatebního apartmá: květinové dekorace, svícny, pohoštění

 

2) Dekorace rodinných událostí:

 

 • potahy na židle
 • slavnostní tabule
 • květinové dekorace, dekorace stolů
 • dekorace zahrad a interiéru

 

3) Dekorace firemních eventů:

 

 • potahy na židle
 • dlouhé ubrusy
 • květinové dekorace, dekorace stolů
 • dekorace interiéru a exteriéru

 

BUFFETERIE
Agentura nabízí delikatesní ranní, dopolední či podvečerní pohoštění. Brunch před odjezdem na svatební obřad je velmi příjemným začátkem vašeho svatebního dne. Nejedná se o finančně nákladný catering, ale o připravení pohoštění dle vašich chutí i finančních možností, na kterém se na rozdíl od cateringu můžete jakkoliv podílet (vlastní alkoholické či nealkoholické nápoje,  vlastní cukrářské výrobky aj.). Pro servírování pohoštění můžeme také poskytnout náš personál. Nabídněte svým svatebčanům kvalitní pohoštění a ušetřete svůj čas na důležitější přípravy či na zábavu!

 

Zaujaly Vás naše služby? Máte jakékoliv dotazy či si přejete něco upřesnit? Neváhejte nás v každém případě kontaktovat. Vzhledem k tomu, že každá zakázka je pro nás jedinečná, ke každé zakázce přistupujeme s výjimečnou péčí, i rozpočet je individuální. Veškeré informace Vám velmi rádi poskytneme.

Reference

Pro usnadnění Vašeho rozhodování si přečtěte výběr z našich referencí, které nám poskytli naši klienti:

 

Martina – Praha 2013
Milá Sedmikrásko,
velice bych chtěla poděkovat za dekoraci a koordinaci mé svatby, bylo to moc  krásné a profesionální. Velmi oceňuji rychlý a vstřícný přístup, jelikož  svatba byla organizována narychlo díky mému stavu 🙂 a rovněž velké díky, že byly splněny všechny mé přání. Agentura se  skutečně zaměřuje na potřeby zákazníka a dokáže díky zkušenému teamu  dobře poradit a sladit detaily.

 

Jana – Praha 2013
Vážené Sedmikrásky,
ráda bych vám poděkovala za nádhernou svatební dekoraci! Vše bylo nádherné a přesně, jak jsem si představovala! Hosté byli nadšení a my také:-)
Děkujeme!

 

Romana – Příbram 2013
Dobrý den,zapomněla jsem Vám včera poděkovat za skvělý servis. Hlavně slavobrána byla naprosto úchvatná a celý svatební obřad byl díky ní krásnější. Dekorace na hostině byla také krásná, hlavně květiny ve váze vypadaly moc krásně. Moc děkuji za vše a přeji vše dobré!

 

Denisa – Praha 2013
…ráda bych vám tedy poděkovala za celou svatební dekoraci, která byla přesně podle mých představ. Nikdy bych nevěřila, že moje svatba může vypadat tak krásně pohádkově:-) Vše bylo tak, jak mělo být! Díky!

 

Tereza – Praha 2012
Dobrý den paní Kateřino,
ráda bych Vám a celé agentuře chtěla poděkovat – bylo to nádherné a vše, jak mělo být. Výzdoba byla opravdu překrásná a děkuji Vám za ní a Váš čas. Kdybych někdy něco potřebovala, určitě se na Vás s výzdobou obrátím. Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za krásnou výzdobu.

 

Monika & Peter – Praha 2012
„…Další velké díky pak patří především aranžerce paní Kateřině, která zvládla mé požadavky dle plánu na 1* a výzdoba byla překrásná. Byli jsme opravdu sehranný tým. Děkujeme Vám mockrát za nadhernou dekoraci. Vše se nám moc líbilo!“

 

Vladimíra & Ladislav – Praha 2012
Chtěli bychom moc poděkovat za služby koordinátorek, které byly perfektní…Jako nevěsta jsem sice skoro nic nevnímala:-), ale z ohlasů ostatních vím, že všechno proběhlo, jak mělo.Svatba se podařila, máme z toho velkou radost! Ještě jednou za vše moc děkujeme, budeme Vás dále doporučovat!:-)

 

Lenka – Praha 2011
Dobrý den Sedmikrásky,
chtěla bych Vám opožděně moc poděkovat za nádhernou výzdobu naší svatební hostiny. Doslova to předčilo moje očekávání – když jsem to viděla, přišlo mi to jak vystřižené z katalogu – vůbec jsem nedoufala, že by to mohlo vypadat tak krásně. Bylo to vyzdobené tak, jak jsem si vždycky přála = můj ideál. Moc Vám děkuji, mám díky Vám na svatbu krásnou vzpomínku a bylo to tam díky výzdobě moc příjemné, všichni hosté chválili. I předzahrádka byla krásně vyzdobená, jak jste tam daly ty svíčky ve skle, to vypadalo nádherně. Moc Vám děkuji. Z výzdoby jsem spolu s květinami měla úplně největší radost ze všeho. Zároveň děkuji i za perfektní sklizení veškeré výzdoby, vše jsme obdrželi komplet a v pořádku – skoro neuvěřitelné.

 

Lucie – Praha 2011
Dobrý večer,
chtěla bych moc poděkovat za dokonalou výzdobu, svatba byla jako z pohádky.

 

Kateřina & Han – Červený Hrádek 2011
Spolupráce s agenturou Sedmikráska byla neskutečně příjemná, vycházela nám všemožně vstříc a přizpůsobovala se našim potřebám a požadavkům. Tuto agenturu bych zcela jistě doporučila ostatním nevěstám pro spolupráci na svatební dekoraci, mají na to opravdu cit. Dekorace byla opravdu nádherná, všem se nám velmi líbila. Někteří hosté byli dokonce natolik dojatí při vstupu do slavnostně vyzdobeného sálu, že měli v očích slzy.

 

Marie & Jan – Praha 2009
Moc děkujeme, byli jsme moc spokojeni a věřím, že Vaše služby v budoucnu ještě využijeme (ale o svatbu už doufám nepůjde). Mějte se krásně.

 

Lenka & Greg – Zámek Zbiroh 2009
Chtěla bych Vám, Katko, ze srdce poděkovat a koordinátorkám, které na svatbě zvládly spoustu práce.
Bylo opravdu příjemné moct si užívat svatební den, zvláště přípravy na obřad a vědět, že je o vše postaráno. Po celý den se mi vyhýbaly drobné starosti s přípravami a to jsem zpětně ocenila nejvíce. Zvládly jste jak celou dekoraci sálu, koordinaci hostů a komunikaci s personálem na jedničku. Vše bylo, jak jsme si jen mohli přát. Nemůžu animluvit o pomoci s naším svatebním dnem, protože všechnu práci jste udělaly za nás! Vaše služby byly opravdu profesionální.
Ať se Vám daří.

 

Dita – Praha 2009
Dobré odpoledne, zdravím Vás a děkuji za zaslání vyúčtování. Vše bylo v pořádku a svatba byla krásná.

 

Linda & David – Praha 2009
Chci Vám poděkovat za Vaši práci a pomoc s přípravou naší svatby.Prožila jsem ten nejkrásnější a nejšťastnější den v mém životě, byla to pohádka.Velkou zásluhu na tom máte i Vy!
Moc děkuji.

 

Petra – Okoř 2009
Dobrý den,
svatba byla báječná a veškeré ohlasy na celou akci jsou více než pozitivní! Moc děkujeme za skvělý servis!

 

Klára & Pavel – Praha 2008
Chci moc poděkovat, holky byly včera moc fajn a výzdoba krásná, celý den jsme si báječně užili a neměnila bych vůbec nic, bylo to dokonalé!

 

Agentura Sedmikráska

Adéla Belej
Na Košince 2200/6
180 00 Praha 8
Telefon: 736 158 950
E-mail: info@sedmikraska-svatby.cz